1 miljard in Utrechtse kennis
Nieuws | de redactie
28 februari 2012 | Een miljard aan investeringen versterkt de rol en voorzieningen voor kennis op het Science Park in Utrecht. "De mix van bedrijfsleven en universiteit, van partijen die zich bezig houden met life/bio-sciences, volksgezondheid en milieu past perfect bij de core-business van het RIVM."

Het is tegen deze achtergrond dat VWS heeft gekozen voor hetUtrecht Science Park/De Uithof als toeko
Om artikelen van ScienceGuide te lezen dient u ingelogd te zijn. Log hier in voor toegang tot artikelen.
Geen medewerker of student van een hoger-onderwijsinstelling? Klik hier om een zakelijk abonnement op maat af te sluiten.
Geen medewerker of student van een hoger-onderwijsinstelling? Klik hier om een zakelijk abonnement op maat af te sluiten.
Meest Gelezen
VVD en Bruins botsen hard over sturing in het hoger onderwijs
Essays schrijven met ChatGPT lijkt leervaardigheid studenten te schaden
Wetenschappers geven negen argumenten om banden met Israëlische instellingen te verbreken
Het is zinvol om als universiteit jaarlijks meer dan honderd persberichten te versturen
“PVV met hun rancune is weg, waarom blijven bezuinigingen op onderwijs dan staan?”
