Tweede lector Nano voor Saxion

Met de benoeming van een tweede lector vervolgt Saxionhogeschool de stap richting een profiel gericht op de topsectorHigh Tech Systemen en Materialen. Twente is voor dit themaaangewezen als regio waar deze topsector verder ontwikkeld moetworden. Samen met UTwente-instituut MESA+ pakt de hogeschool ditop.
Inzet op productontwikkeling
Begin 2012 had Saxion al de primeur met de
Met de komst van René Heideman wordt nu ook ingezet op deontwikkeling van nieuwe producten in het lectoraat. VolgensHeideman hoeven bjivoorbeeld patiënten in de nabije toekomstwaarschijnlijk niet meer voor een bloedanalyse naar hetziekenhuis.
Duidelijke profielkeuze
“De huisarts heeft dan de beschikking over nieuw ontwikkeldeapparatuur, gebaseerd op nanotechnologie. Daarmee neemt hij eendruppel bloed af en kan hij je direct de uitslag geven. Dat scheeltminstens een week. Ook kunnen straks medicijnen op maat voor depatiënt of patiëntgroepen gemaakt worden, wat allerlei vervelendebijwerkingen voorkomt.”
Saxion-voorzitter
