De Aarde als museumconservator
Nieuws | de redactie
13 december 2012 | Zware energieverslindende installaties om het klimaat van musea te regelen waarin kwetsbare collecties zijn opgeslagen worden overbodig. De Aarde kan het overnemen, de temperatuur laten meebewegen met de seizoenen heeft zelfs een gunstig effect.

De temperatuur in depots wordt nu tussen de 18 en 20 graden gehouden. Er is echter geen bewijs dat d
Om artikelen van ScienceGuide te lezen dient u ingelogd te zijn. Log hier in voor toegang tot artikelen.
Geen medewerker of student van een hoger-onderwijsinstelling? Klik hier om een zakelijk abonnement op maat af te sluiten.
Geen medewerker of student van een hoger-onderwijsinstelling? Klik hier om een zakelijk abonnement op maat af te sluiten.
Meest Gelezen
‘Zelfregie is noodzaak, anders vullen politici en de Onderwijsinspectie dat gat’
Linkse coalitie komt met plan om 1,6 miljard aan onderwijsbezuinigingen terug te draaien
‘Het zelfregie-bod is gebaseerd op politieke druk, niet op visie’
Aanleren verpleegkundige vaardigheden gebaat bij complexere oefenomgeving
Lectoraten moeten steeds vaker achter het geld aanlopen, waarschuwen lectoren
