Akzo topvrouw naar Utrecht
Nieuws | de redactie
18 februari 2013 | De Universiteit Utrecht heeft een nieuwe voorzitter. Marjan Oudeman van Akzo Nobel stapt over. Recent zette zij samen met UU-voorzitter Yvonne van Rooy een zomerschool in Hong Kong op. “Het bedrijfsleven vindt het belangrijk dat studenten een besef hebben van wat daar gebeurt.

Marjan Oudeman volgt nu de krachtige bestuurder Van Rooy op. Met de komst van Oudeman legt de UU haa
Om artikelen van ScienceGuide te lezen dient u ingelogd te zijn. Log hier in voor toegang tot artikelen.
Geen medewerker of student van een hoger-onderwijsinstelling? Klik hier om een zakelijk abonnement op maat af te sluiten.
Geen medewerker of student van een hoger-onderwijsinstelling? Klik hier om een zakelijk abonnement op maat af te sluiten.
Meest Gelezen
‘Zelfregie is noodzaak, anders vullen politici en de Onderwijsinspectie dat gat’
Linkse coalitie komt met plan om 1,6 miljard aan onderwijsbezuinigingen terug te draaien
‘Het zelfregie-bod is gebaseerd op politieke druk, niet op visie’
Aanleren verpleegkundige vaardigheden gebaat bij complexere oefenomgeving
Lectoraten moeten steeds vaker achter het geld aanlopen, waarschuwen lectoren
