Weerbare studenten afleveren
Nieuws | de redactie
28 maart 2013 | Hoe krijg je de student op de juiste plek? Op die vraag zoekt MBO, HBO en WO in Rotterdam het antwoord bij het #HBO-discours. Ron Bormans: “We moeten studenten uitnodigen zelf na te denken: wie ben ik, wat doe ik en wat wil ik voor de samenleving betekenen.”

Op de Hogeschool Rotterdam waren de vertegenwoordigers van het Rotterdamse Albeda College, de Hogesc
Om artikelen van ScienceGuide te lezen dient u ingelogd te zijn. Log hier in voor toegang tot artikelen.
Geen medewerker of student van een hoger-onderwijsinstelling? Klik hier om een zakelijk abonnement op maat af te sluiten.
Geen medewerker of student van een hoger-onderwijsinstelling? Klik hier om een zakelijk abonnement op maat af te sluiten.
Meest Gelezen
“PVV met hun rancune is weg, waarom blijven bezuinigingen op onderwijs dan staan?”
‘Universiteiten maken zelf van het Engels iets elitairs’
Terwijl wetenschappelijk publicatielandschap wereldwijd verandert, kiest Nederland status quo
‘De Oudheidkunde vernieuwt zich’
“Niet uitspreken voor academische vrijheid maakt medeplichtig aan aanvallen erop”
