Wereldwijd leraarschap, Vlaams vuur
Nieuws | de redactie
20 maart 2013 | De toonaangevende onderwijsnaties waren bij ons. ScienceGuide sprak hun topmensen en verzamelde inspiratie voor optimaal leraarschap uit Canada, Estland, Nieuw-Zeeland en bij de vurige Vlaamse minister Pascal Smets. “Maak onderwijs een lerende organisatie.”

Canada heeft een tamelijk uniek probleem. Te veel goede docenten. Hoe doen ze dat? Hoe lossen ze dit
Om artikelen van ScienceGuide te lezen dient u ingelogd te zijn. Log hier in voor toegang tot artikelen.
Geen medewerker of student van een hoger-onderwijsinstelling? Klik hier om een zakelijk abonnement op maat af te sluiten.
Geen medewerker of student van een hoger-onderwijsinstelling? Klik hier om een zakelijk abonnement op maat af te sluiten.
Meest Gelezen
“PVV met hun rancune is weg, waarom blijven bezuinigingen op onderwijs dan staan?”
‘Universiteiten maken zelf van het Engels iets elitairs’
Terwijl wetenschappelijk publicatielandschap wereldwijd verandert, kiest Nederland status quo
‘De Oudheidkunde vernieuwt zich’
“Niet uitspreken voor academische vrijheid maakt medeplichtig aan aanvallen erop”
