Eindhoven aan kop
Nieuws | de redactie
23 april 2013 | Opnieuw voert de TU/e de CWTS-ranglijst aan van de wereldwijd sterkste samenwerking van WO en bedrijfsleven. Van alle wetenschappelijke publicaties van deze universiteit komt 15,6 % samen met de industrie tot stand. Eindhoven voert al sinds de eerste ranking hiervan in 2009 deze lijst aan.

Bij de editie van 2009 had 10,5 procent van de wetenschappelijke output van de TU/e ook een auteur u
Om artikelen van ScienceGuide te lezen dient u ingelogd te zijn. Log hier in voor toegang tot artikelen.
Geen medewerker of student van een hoger-onderwijsinstelling? Klik hier om een zakelijk abonnement op maat af te sluiten.
Geen medewerker of student van een hoger-onderwijsinstelling? Klik hier om een zakelijk abonnement op maat af te sluiten.
Meest Gelezen
‘Professional Doctorate in hbo heeft scherpere richtlijnen en eisen nodig’
‘Formatief toetsen presentatievaardigheden kan door AI, als docent maar kaders stelt’
In Zeeland verzetten kennispartners de bakens rond klimaatadaptie: “Geen tijd te verliezen”
Delftse onderzoekers uiten grote zorgen over verbreken banden met fossiele industrie
Schaduw-IT groeit in hoger onderwijs door illegale software en onveilige apparaten
