Zeg de prestatieafspraken op
Nieuws | door Peter Kwikkers
5 april 2013 | De discussie over onderwijskwaliteit gaat te veel over kwantiteit en bovendien kan het rendement alleen omhoog als norm of instroom omlaag gaan, vindt HO-adviseur en WHW-jurist Peter Kwikkers. “Een remedie om docenten, wetenschappers en studenten te bevrijden, is om eenzijdig de prestatieafspraken op te zeggen.”
Het HO-bestel wordt in hoog tempo verbouwd, vooral met experimentele regeltjes en een juridisch teko
Om artikelen van ScienceGuide te lezen dient u ingelogd te zijn. Log hier in voor toegang tot artikelen.
Geen medewerker of student van een hoger-onderwijsinstelling? Klik hier om een zakelijk abonnement op maat af te sluiten.
Geen medewerker of student van een hoger-onderwijsinstelling? Klik hier om een zakelijk abonnement op maat af te sluiten.
Peter Kwikkers : Zelfstandig adviseur onderwijs
mr. P. C. (Peter) Kwikkers is zelfstandig adviseur hogeronderwijsbeleid, -bestuur en -recht (www.triasnet.nl). Hij werkte in de vorige eeuw op het ministerie van OCW en was o.a. projectleider van de oorspronkelijke WHW. Hij publiceert onder andere de jaarlijkse WHW-pocketeditie met een volledig geactualiseerde toelichting, analyse en commentaar op de WHW. Voor dit artikel is geen artificiële tekstgenerator gebruikt.
Meest Gelezen
Hbo-master internationaliseert, hbo-bachelor mbo’iseert
UU-rector verdedigt podium voor Baudet: “Onze plicht om ons dit op de hals te halen”
Instroom wo sterker gedaald dan OCW voorspelde
Universiteit Maastricht wacht niet op WIB en UNL en komt met aangescherpt taalbeleid
“We moeten ons radicaal verzetten tegen de systematische aanval op wetenschap”
