Samen op zoek naar kennis
Nieuws | de redactie
28 mei 2013 | Kennisinstellingen en belanghebbenden moeten meer samen maatschappelijke vraagstukken aan pakken, adviseert het Rathenau Instituut in een rapport dat donderdag wordt gepresenteerd. “Kenniscoproductie betekent dat kennis uit verschillende bronnen bij elkaar wordt gebracht.”

Het Rathenau Instituut verzamelde voorbeelden van projecten betreffende het klimaat, waterbeheersing
Om artikelen van ScienceGuide te lezen dient u ingelogd te zijn. Log hier in voor toegang tot artikelen.
Geen medewerker of student van een hoger-onderwijsinstelling? Klik hier om een zakelijk abonnement op maat af te sluiten.
Geen medewerker of student van een hoger-onderwijsinstelling? Klik hier om een zakelijk abonnement op maat af te sluiten.
Meest Gelezen
Kamer roept op tot schrappen taaltoets
Cijferinflatie aan universiteiten neemt toe en maakt diploma’s minder waard
‘Academische banden zijn al verbroken door Israëlische universiteiten zelf. Nu wij nog’
- ScienceGuide
Hbo integreert spectaculair in kennissector, universitaire allianties sorteren weinig effect
