Voer het juiste debat
Nieuws | de redactie
27 augustus 2013 | Frank Vandenbroucke zorgde als minister voor een nieuw model van HO-bekostiging in Vlaanderen. De kritiek vanuit jonge onderzoekers daarop laat hem niet onberoerd. En hij geeft stevig tegengas: “Knelpunt is niet dat de overheid publicaties telt om 9% van de basisfinanciering te verdelen.” Wat dan wel?

Vandenbroucke duidt in een indringende reactie op de uitlatingen van de Actiegroep Hoger Onderwijs d
Om artikelen van ScienceGuide te lezen dient u ingelogd te zijn. Log hier in voor toegang tot artikelen.
Geen medewerker of student van een hoger-onderwijsinstelling? Klik hier om een zakelijk abonnement op maat af te sluiten.
Geen medewerker of student van een hoger-onderwijsinstelling? Klik hier om een zakelijk abonnement op maat af te sluiten.
Meest Gelezen
Cijferinflatie aan universiteiten neemt toe en maakt diploma’s minder waard
Kamer roept op tot schrappen taaltoets
‘Academische banden zijn al verbroken door Israëlische universiteiten zelf. Nu wij nog’
- ScienceGuide
Afspraken met OCW zijn uitgewist alsof ze nooit hebben bestaan, stelt Tilburg University
