Lenen tegen hoge prijs
Nieuws | de redactie
11 maart 2014 | GroenLinks kondigt een nieuwe ronde ‘sociaal leenstelsel’ aan. Men praat weer met Bussemaker en D66, “maar de plannen die het kabinet heeft slaan nergens op.” Bram van Ojik schampert: “Wat daar sociaal aan is weet ik niet.” Toch hoopt hij op succes met een alternatief dat ernaast op tafel ligt.

In discussie met de economen in spe van de UvA werd de GroenLinks-voorman scherp bevraagd over de in
Om artikelen van ScienceGuide te lezen dient u ingelogd te zijn. Log hier in voor toegang tot artikelen.
Geen medewerker of student van een hoger-onderwijsinstelling? Klik hier om een zakelijk abonnement op maat af te sluiten.
Geen medewerker of student van een hoger-onderwijsinstelling? Klik hier om een zakelijk abonnement op maat af te sluiten.
Meest Gelezen
‘Professional Doctorate in hbo heeft scherpere richtlijnen en eisen nodig’
‘Formatief toetsen presentatievaardigheden kan door AI, als docent maar kaders stelt’
Delftse onderzoekers uiten grote zorgen over verbreken banden met fossiele industrie
In Zeeland verzetten kennispartners de bakens rond klimaatadaptie: “Geen tijd te verliezen”
Schaduw-IT groeit in hoger onderwijs door illegale software en onveilige apparaten
