Inholland zoekt boegbeeld
Nieuws | de redactie
28 mei 2014 | De grote hogeschool in de Randstad heeft naar buiten gebracht wie zij zou willen zien als opvolger van Doekle Terpstra. Men zoekt een “servant leader” met “visie op het (hoger) onderwijs en op de plek die Hogeschool Inholland daarin zou moeten behouden dan wel verwerven.”

Na zeer woelige jaren en een krachtig begonnen herstel komt er een nieuw tijdperk voor Inholland. De
Om artikelen van ScienceGuide te lezen dient u ingelogd te zijn. Log hier in voor toegang tot artikelen.
Geen medewerker of student van een hoger-onderwijsinstelling? Klik hier om een zakelijk abonnement op maat af te sluiten.
Geen medewerker of student van een hoger-onderwijsinstelling? Klik hier om een zakelijk abonnement op maat af te sluiten.
Meest Gelezen
Cijferinflatie aan universiteiten neemt toe en maakt diploma’s minder waard
Kamer roept op tot schrappen taaltoets
‘Academische banden zijn al verbroken door Israëlische universiteiten zelf. Nu wij nog’
- ScienceGuide
Afspraken met OCW zijn uitgewist alsof ze nooit hebben bestaan, stelt Tilburg University
