NVAO wordt niet gepolitiseerd
Nieuws | de redactie
3 juli 2015 | De minister wil van de NVAO geen politiek orgaan maken en wil daarom niet dat er door politieke opvattingen van zowel de Kamer als haar zelf de Islamitische Universiteit Rotterdam gesloten kan worden. Wel gaat Bussemaker kijken hoe maatschappelijk verantwoordelijkheidsbesef geborgd kan worden in de wet.
In het Kamerdebat over islamitische opleidingen ging het grotendeels over de commotie die was ontsta
Om artikelen van ScienceGuide te lezen dient u ingelogd te zijn. Log hier in voor toegang tot artikelen.
Geen medewerker of student van een hoger-onderwijsinstelling? Klik hier om een zakelijk abonnement op maat af te sluiten.
Geen medewerker of student van een hoger-onderwijsinstelling? Klik hier om een zakelijk abonnement op maat af te sluiten.
Meest Gelezen
Hbo-bestuurders krijgen 6,3 procent loonsverhoging, hbo-medewerkers 5 procent
D66 en CDA willen gericht internationale studenten aantrekken en investeren in kennis
WRR: Demografische transitie bedreigt instroom internationale studenten
Arbeidsmarktkansen voor hbo-alumni zien er somber uit, gaat de politiek ingrijpen?
‘Academische vrijheid in Nederland onder druk van zowel links als rechts’
