Geen schikking voor Trump University

Rechter Conzalo Curiel zegt in een schriftelijke verklaring dat er sprake is van een “genuine issue of material fact” aangaande de vraag of Trump willens en wetens gefraudeerd heeft. Curiel leidt een aantal zaken van ontevreden studenten die tienduizenden dollars hebben betaald voor de inmiddels ter ziele gegane Trump University. De studenten werd onterecht verteld dat zij les zouden krijgen van de vastgoed magnaat zelf.
In tegenstelling tot wat was beloofd, was Trump zelf niet betrokken bij de sollicitaties en interviews met nieuwe instructeurs. Trump ontkent deze verdachtmakingen en zegt dat de studenten waar voor hun geld hebben gekregen. Curiel heeft al één zaak gepland voor november dit jaar. Volgens de rechter ligt de vraag voor of Donald Trump “knowingly participated in a scheme to defraud.”
Conzalo Curiel werd eerder door Trump beschimpt omdat hij volgens de presidentskandidaat niet onafhankelijk kan zijn wegens zijn Mexicaanse afkomst. Volgens Trump heeft dat te maken met zijn plan om een muur te bouwen op de grens van Mexico en Amerika.
Meest Gelezen
Internationale studenten Maastricht faliekant tegen verplichte cursus Nederlands
Alleen bèta’s tegen Erkennen en Waarderen
‘Digitalisering slecht voor staf- en studentenwelzijn’
VVD en CDA willen weer terug naar prestatiebekostiging in het hoger onderwijs
“Internationalisering van de universiteit moet geen zelflikkend ijsje worden”
