UM gaat Rwandese politie trainen
Nieuws | de redactie
5 augustus 2016 | Universiteit Maastricht heeft een project toegekend gekregen om 20 leden van de nationale politie van Rwanda op te leiden in het verrichten van forensisch onderzoek. Het project wordt gefinancierd door de Nederlandse overheid, als onderdeel van haar inspanning voor ontwikkelingssamenwerking.

Dit wordt gedaan middels het Tailor Made Training (TMT) programma, een onderdeel van het Netherlands
Om artikelen van ScienceGuide te lezen dient u ingelogd te zijn. Log hier in voor toegang tot artikelen.
Geen medewerker of student van een hoger-onderwijsinstelling? Klik hier om een zakelijk abonnement op maat af te sluiten.
Geen medewerker of student van een hoger-onderwijsinstelling? Klik hier om een zakelijk abonnement op maat af te sluiten.
Meest Gelezen
Kamer roept op tot schrappen taaltoets
Cijferinflatie aan universiteiten neemt toe en maakt diploma’s minder waard
‘Academische banden zijn al verbroken door Israëlische universiteiten zelf. Nu wij nog’
- ScienceGuide
Hbo integreert spectaculair in kennissector, universitaire allianties sorteren weinig effect
