Bevordert NWO slodderintegriteit?
Nieuws | door Hans Radder
28 november 2016 | De tweede geldstroom kent grote bezwaren: het is tijdsintensief, inefficiënt en beperkt de creativiteit. Hans Radder voegt daar een volgend potentieel bezwaar aan toe: brengt het de wetenschappelijke integriteit in het gedrang?

Het Nederlandse wetenschaps- en universiteitsbeleid is de afgelopen jaren uitvoerig ter discussie ge
Om artikelen van ScienceGuide te lezen dient u ingelogd te zijn. Log hier in voor toegang tot artikelen.
Geen medewerker of student van een hoger-onderwijsinstelling? Klik hier om een zakelijk abonnement op maat af te sluiten.
Geen medewerker of student van een hoger-onderwijsinstelling? Klik hier om een zakelijk abonnement op maat af te sluiten.

Hans Radder : Emeritus Hoogleraar Wetenschapsfilosofie
Hans Radder is emeritus hoogleraar filosofie van wetenschap en technologie aan de Vrije Universiteit. Hij publiceert onder andere over experimentele reproduceerbaarheid en over de commercialisering van de wetenschappen.
Meest Gelezen
Lectoraten moeten steeds vaker achter het geld aanlopen, waarschuwen lectoren
Nederland onderschat baten internationalisering door gebrekkige stayrate-metingen
Citatiebias remt loopbanen vrouwelijke wetenschappers, waarschuwt Delftse onderzoeker
Kies Europa, horen Amerikaanse wetenschappers – maar wie gaat dat betalen?
‘Laat praktijkonderzoekers het gat tussen wetenschap en samenleving dichten’
