Hbo vindt aansluiting bij internationalisering
Zorg in hbo, en techniek in wo zien grootste groei. Onderwijs blijft achter.
Nieuws | de redactie
1 februari 2018 | De instroom op hogescholen groeit dit jaar met 6 procent met de zorgsector als grote positieve uitschieter 9 procent. Bij de Associate degrees is de instroom in een jaar tijd zelfs met 27 procent gestegen (1204 studenten). Ook het aantal afgestudeerden is gestegen met 2 procent.

Vandaag kwamen de VSNU en de Vereniging Hogescholen met de instroomcijfers voor het studiejaar 2017-
Om artikelen van ScienceGuide te lezen dient u ingelogd te zijn. Log hier in voor toegang tot artikelen.
Geen medewerker of student van een hoger-onderwijsinstelling? Klik hier om een zakelijk abonnement op maat af te sluiten.
Geen medewerker of student van een hoger-onderwijsinstelling? Klik hier om een zakelijk abonnement op maat af te sluiten.
Meest Gelezen
Kamer roept op tot schrappen taaltoets
Cijferinflatie aan universiteiten neemt toe en maakt diploma’s minder waard
‘Academische banden zijn al verbroken door Israëlische universiteiten zelf. Nu wij nog’
- ScienceGuide
Hbo integreert spectaculair in kennissector, universitaire allianties sorteren weinig effect
