Kwetsbare oudere denkt mee over de beste zorg
Interview | door Tim Cardol
31 mei 2018 | “Als je als arts of verpleegkundige het begrip kwetsbaarheid gebruikt, wat doe je er dan vervolgens mee?” Die vraag stelde lector Wonen, Welzijn & Zorg op hoge leeftijd, Evelyn Finnema het afgelopen jaar veel aan zorgprofessionals. Het antwoord daarop blijkt niet zo eenduidig.

Vorig jaar ontvingen lector Evelyn Finnema (NHL Stenden Hogeschool) en collega Cees van der Schans (
Om artikelen van ScienceGuide te lezen dient u ingelogd te zijn. Log hier in voor toegang tot artikelen.
Geen medewerker of student van een hoger-onderwijsinstelling? Klik hier om een zakelijk abonnement op maat af te sluiten.
Geen medewerker of student van een hoger-onderwijsinstelling? Klik hier om een zakelijk abonnement op maat af te sluiten.
Meest Gelezen
‘Zelfregie is noodzaak, anders vullen politici en de Onderwijsinspectie dat gat’
Linkse coalitie komt met plan om 1,6 miljard aan onderwijsbezuinigingen terug te draaien
‘Het zelfregie-bod is gebaseerd op politieke druk, niet op visie’
Aanleren verpleegkundige vaardigheden gebaat bij complexere oefenomgeving
Lectoraten moeten steeds vaker achter het geld aanlopen, waarschuwen lectoren
