“Doe onafhankelijk onderzoek naar promotiestudenten”

RuG blijft Trumpiaans vasthouden aan eigen gelijk

Opinie | door Rolf van Wegberg & Ralf Boland
31 oktober 2018 | Twee jaar na de start van het experiment met promotiestudenten is het tijd voor een onafhankelijke evaluatie. Dit betogen twee oud-bestuurders van het Promovendi Netwerk Nederland (PNN), Ralf Boland en Rolf van Wegberg.
Afgelopen week berichtte de universiteitskrant (UKrant) in Groningen over het ware verhaal achter he
Alleen de koppen lezen, maar de informatie missen? Voor € 450, - per jaar krijgt u onbeperkt toegang tot het platform en ontvangt u iedere week een nieuwsbrief! Het is mogelijk dat de organisatie waaraan u bent verbonden, een collectief abonnement heeft.

Hier kunt u zien of uw werkgever al een collectief abonnement heeft. In dat geval kunt u zich kosteloos registeren.

Al individueel abonnee? Klik hier voor login. Geen abonnee? Abonneer nu

Rolf van Wegberg :  Promovendus Cybersecurity

Rolf van Wegberg is promovendus in de cybersecurity aan de TU Delft. Van '16-'18 was hij voorzitter van het Promovendi Netwerk Nederland.

Ralf Boland :  Promovendus Immunobiologie

Ralf Boland is promovendus in de Immunobiologie aan de Universiteit Leiden. Tussen 2016 - 2018 was hij bestuurslid van het Promovendi Netwerk Nederland.


«
ScienceGuide is bij wet verplicht je toestemming te vragen voor het gebruik van cookies.
Lees hier over ons cookiebeleid en klik op OK om akkoord te gaan
OK