Schuldeisers overheid willen onderling persoonsgegevens uitwisselen
Nieuws | door Esther Baar
3 oktober 2018 | Meerdere overheidsinstanties bepleiten de ruimte om persoonsgegevens met elkaar en de gemeente uit te kunnen wisselen. Directeur van DUO Hans Schutte laat weten dit nodig te hebben voor een structurele aanpak voor problematische terugbetalers.

Hoe kan de overheid ervoor zorgen dat burgers die een schuld hebben uitstaan bij een van haar instan
Om artikelen van ScienceGuide te lezen dient u ingelogd te zijn. Log hier in voor toegang tot artikelen.
Geen medewerker of student van een hoger-onderwijsinstelling? Klik hier om een zakelijk abonnement op maat af te sluiten.
Geen medewerker of student van een hoger-onderwijsinstelling? Klik hier om een zakelijk abonnement op maat af te sluiten.
Meest Gelezen
“PVV met hun rancune is weg, waarom blijven bezuinigingen op onderwijs dan staan?”
‘Universiteiten maken zelf van het Engels iets elitairs’
Terwijl wetenschappelijk publicatielandschap wereldwijd verandert, kiest Nederland status quo
‘De Oudheidkunde vernieuwt zich’
“Niet uitspreken voor academische vrijheid maakt medeplichtig aan aanvallen erop”
