ScienceGuide staat voor verdieping. Dit is het platform waar de actualiteit en achtergrond elkaar ontmoeten op een inhoudelijke en doordachte wijze. Onder het uitklapteken vind je dus een toelichting, geheugensteun of voetnoot die de redactie of de auteur toevoegt. Dit doen wij om ervoor te zorgen dat wij in onze artikelen grondig en gedetailleerd in kunnen gaan op belangrijke details, zonder de lezer kwijt te raken.
On the Agenda – Week 3, 2019
de redactie
18 januari 2019 | This week's On the Agenda with Bolsonaro reshaping his country in the field of education, selective universities appear not to increase inequality, should the western world worry about China's domination in science, women still winning fewer prizes in science and all on Great Britain and the Brexit.
Photo: UK Parliament
Om artikelen van ScienceGuide te lezen dient u ingelogd te zijn. Log hier in voor toegang tot artikelen.
Geen medewerker of student van een hoger-onderwijsinstelling? Klik hier om een zakelijk abonnement op maat af te sluiten.