University of York en Maastricht werken samen in afwachting van Brexit
Nieuws | door Tim Cardol
23 januari 2019 | “Tot de finale beslissing over de Brexit is samenwerking met Britse universiteiten gewaarborgd, maar wat daarna komt weet niemand.” Martin Paul (Maastricht University) probeert nu een veilige omgeving te creëren waarbinnen toch kan worden samengewerkt.

In reactie op een aanstaande Brexit haalt de University of York de banden aan met het Europese vaste
Om artikelen van ScienceGuide te lezen dient u ingelogd te zijn. Log hier in voor toegang tot artikelen.
Geen medewerker of student van een hoger-onderwijsinstelling? Klik hier om een zakelijk abonnement op maat af te sluiten.
Geen medewerker of student van een hoger-onderwijsinstelling? Klik hier om een zakelijk abonnement op maat af te sluiten.
Meest Gelezen
VVD en Bruins botsen hard over sturing in het hoger onderwijs
Essays schrijven met ChatGPT lijkt leervaardigheid studenten te schaden
Wetenschappers geven negen argumenten om banden met Israëlische instellingen te verbreken
Het is zinvol om als universiteit jaarlijks meer dan honderd persberichten te versturen
“PVV met hun rancune is weg, waarom blijven bezuinigingen op onderwijs dan staan?”
