Inbeddingsgarantie NWO leidt niet tot meer zekerheid voor jonge onderzoekers
Nieuws | door Sicco de Knecht
19 februari 2019 | Het moest instellingen dwingen om hun vertrouwen uit te spreken in jonge onderzoekers, en het aantal aanvragen bij NWO te reduceren. Vermoedelijk deed de inbeddingsgarantie alleen het laatste, stelt De Jonge Akademie op basis van een enquête onder jonge onderzoekers.
In maart 2017 kondigde NWO in een pakket van maatregelen de inbeddingsgarantie aan voor de vernieuwi
Om artikelen van ScienceGuide te lezen dient u ingelogd te zijn. Log hier in voor toegang tot artikelen.
Geen medewerker of student van een hoger-onderwijsinstelling? Klik hier om een zakelijk abonnement op maat af te sluiten.
Geen medewerker of student van een hoger-onderwijsinstelling? Klik hier om een zakelijk abonnement op maat af te sluiten.
Meest Gelezen
Hbo-master internationaliseert, hbo-bachelor mbo’iseert
UU-rector verdedigt podium voor Baudet: “Onze plicht om ons dit op de hals te halen”
Instroom wo sterker gedaald dan OCW voorspelde
Universiteit Maastricht wacht niet op WIB en UNL en komt met aangescherpt taalbeleid
“We moeten ons radicaal verzetten tegen de systematische aanval op wetenschap”
