Nieuwe onderwijsprijs creëert nog meer supersterren

De Jonge Akademie is enthousiast over erkenning voor onderwijs, maar waarom moeten die prijzen altijd zo hoog zijn?

Opinie | door De Jonge Akademie
10 december 2019 | De invoering van een onderwijsprijs is volgens De Jonge Akademie een goede aanleiding om eens over de hoogte van academische prijzen te praten. "We zien geen reden waarom de hoogste wetenschappelijke prijzen in Nederland qua waarde een veelvoud zouden moeten zijn van de Nobelprijzen."
Minister Ingrid van Engelshoven bij de presentatie van de Strategische Agenda – Foto: Ministerie van OCW (via Twitter)
Om artikelen van ScienceGuide te lezen dient u ingelogd te zijn. Log hier in voor toegang tot artikelen.

Geen medewerker of student van een hoger-onderwijsinstelling? Klik hier om een zakelijk abonnement op maat af te sluiten.

De Jonge Akademie : 

De Jonge Akademie is een in 2005 door de Koninklijke Nederlandse Akademie van Wetenschappen (KNAW) opgericht platform, waarin een aantal jonge wetenschappers verenigd zijn. Nieuwe leden zijn bij toetreden maximaal tien jaar geleden gepromoveerd.


«
ScienceGuide is bij wet verplicht je toestemming te vragen voor het gebruik van cookies.
Lees hier over ons cookiebeleid en klik op OK om akkoord te gaan
OK