ScienceGuide staat voor verdieping. Dit is het platform waar de actualiteit en achtergrond elkaar ontmoeten op een inhoudelijke en doordachte wijze. Onder het uitklapteken vind je dus een toelichting, geheugensteun of voetnoot die de redactie of de auteur toevoegt. Dit doen wij om ervoor te zorgen dat wij in onze artikelen grondig en gedetailleerd in kunnen gaan op belangrijke details, zonder de lezer kwijt te raken.
“Je moet kiezen, of je bent een adviesorgaan of je bent een belangenbehartiger.”
Interview | door Sicco de Knecht
29 januari 2020 | Volgens voormalig Hoofd Onderzoek van het Rathenau Instituut Jos de Jonge lopen rollen te vaak door elkaar en moet de bereidheid om informatie te delen omhoog. "Dat data niet meer worden gedeeld is schadelijk voor de politieke besluitvorming; de Tweede Kamer wordt zo simpelweg informatie onthouden.”
Jos de Jonge spreekt bij laatste optreden als Hoofd Onderzoek – Foto: Rathenau Instituut
Bijna acht jaar werkte Jos de Jonge bij het Rathenau Instituut. Lang als coördinator informatievoor
Om artikelen van ScienceGuide te lezen dient u ingelogd te zijn. Log hier in voor toegang tot artikelen.
Geen medewerker of student van een hoger-onderwijsinstelling? Klik hier om een zakelijk abonnement op maat af te sluiten.