ScienceGuide staat voor verdieping. Dit is het platform waar de actualiteit en achtergrond elkaar ontmoeten op een inhoudelijke en doordachte wijze. Onder het uitklapteken vind je dus een toelichting, geheugensteun of voetnoot die de redactie of de auteur toevoegt. Dit doen wij om ervoor te zorgen dat wij in onze artikelen grondig en gedetailleerd in kunnen gaan op belangrijke details, zonder de lezer kwijt te raken.
Op de ‘drive thru’ open dag van Aeres ruik je meteen of je er thuishoort
Verslag | door Ramon van Doorn
28 april 2021 | Studenten kunnen volgens Aeres Hogeschool Dronten op een online open dag niet genoeg op hun gevoel afgaan, terwijl dat wel belangrijk is bij het kiezen van een opleiding. Daarom organiseerde de hogeschool een open dag waarbij studenten vanuit de auto alles toch van dichtbij konden zien.
De ingang van de Drive Thru kon niet missen. Beeld: Ramón van Doorn
Om artikelen van ScienceGuide te lezen dient u ingelogd te zijn. Log hier in voor toegang tot artikelen.
Geen medewerker of student van een hoger-onderwijsinstelling? Klik hier om een zakelijk abonnement op maat af te sluiten.