‘Laat leraren actief meedoen in onderzoeksprojecten’
Nieuws | door Janneke Adema
12 april 2022 | Leraren moet veel meer dan nu een actieve rol krijgen bij onderwijsonderzoek, zodat zij er ook werkelijk profijt van hebben, blijkt uit nieuw onderzoek van de HAN. Uit groepsinterviews met leraren en onderzoekers bleek dat intensieve en duurzame samenwerking tijdens projecten leraren motiveert om de resultaten mee te nemen in hun toekomstige onderwijs.

De onderzoekers analyseerden 69 onderzoeksrapporten van het Nationaal Regieorgaan Onderwijsonderzoek
Om artikelen van ScienceGuide te lezen dient u ingelogd te zijn. Log hier in voor toegang tot artikelen.
Geen medewerker of student van een hoger-onderwijsinstelling? Klik hier om een zakelijk abonnement op maat af te sluiten.
Geen medewerker of student van een hoger-onderwijsinstelling? Klik hier om een zakelijk abonnement op maat af te sluiten.
Meest Gelezen
VVD en Bruins botsen hard over sturing in het hoger onderwijs
Essays schrijven met ChatGPT lijkt leervaardigheid studenten te schaden
Wetenschappers geven negen argumenten om banden met Israëlische instellingen te verbreken
Het is zinvol om als universiteit jaarlijks meer dan honderd persberichten te versturen
“PVV met hun rancune is weg, waarom blijven bezuinigingen op onderwijs dan staan?”
