Kabinet wil werken met leeruitkomsten in gehele hoger onderwijs
Nieuws | de redactie
22 juni 2022 | Het werken met leeruitkomsten moet mogelijk worden voor duale en deeltijdopleidingen in zowel het hbo als het wo, blijkt uit een wetsvoorstel van OCW. Eigenlijk wilde het kabinet het werken met leeruitkomsten mogelijk maken voor het gehele hoger onderwijs. Na stevige kritiek van de Raad van State is het wetsvoorstel op dat punt aangepast. Andere zorgen van de Raad van State legt OCW, na uitgebreide toelichting, naast zich neer.

In reactie op het wetsvoorstel dat het werken met leeruitkomsten in het hoger onderwijs moet veranke
Om artikelen van ScienceGuide te lezen dient u ingelogd te zijn. Log hier in voor toegang tot artikelen.
Geen medewerker of student van een hoger-onderwijsinstelling? Klik hier om een zakelijk abonnement op maat af te sluiten.
Geen medewerker of student van een hoger-onderwijsinstelling? Klik hier om een zakelijk abonnement op maat af te sluiten.
Meest Gelezen
‘Zelfregie is noodzaak, anders vullen politici en de Onderwijsinspectie dat gat’
Aanleren verpleegkundige vaardigheden gebaat bij complexere oefenomgeving
Linkse coalitie komt met plan om 1,6 miljard aan onderwijsbezuinigingen terug te draaien
‘Het zelfregie-bod is gebaseerd op politieke druk, niet op visie’
Lectoraten moeten steeds vaker achter het geld aanlopen, waarschuwen lectoren
