‘We hebben doeners nodig voor de uitdagingen voor ons’
Nieuws | door Janneke Adema
2 september 2022 | “De universiteiten raken overbelast en de hogescholen zien krimp op zich afkomen,” aldus Joep Houterman van Fontys op de opening van het academisch jaar. “Als je een master wil volgen, dan moet je naar de universiteit. Dus we hebben iets geks in het systeem gebouwd en we maken het ons als hogescholen niet makkelijk om aantrekkelijk te zijn.”

Op de opening van het nieuwe studiejaar van Fontys spraken Joep Houterman (voorzitter College van Be
Om artikelen van ScienceGuide te lezen dient u ingelogd te zijn. Log hier in voor toegang tot artikelen.
Geen medewerker of student van een hoger-onderwijsinstelling? Klik hier om een zakelijk abonnement op maat af te sluiten.
Geen medewerker of student van een hoger-onderwijsinstelling? Klik hier om een zakelijk abonnement op maat af te sluiten.
Meest Gelezen
Lectoraten moeten steeds vaker achter het geld aanlopen, waarschuwen lectoren
Nederland onderschat baten internationalisering door gebrekkige stayrate-metingen
Citatiebias remt loopbanen vrouwelijke wetenschappers, waarschuwt Delftse onderzoeker
Kies Europa, horen Amerikaanse wetenschappers – maar wie gaat dat betalen?
‘Laat praktijkonderzoekers het gat tussen wetenschap en samenleving dichten’
