‘Verbetering onderzoekskwaliteit begint bij onderzoekende houding op hogescholen’
Interview | door Michiel Bakker
5 oktober 2022 | De kwaliteit van het praktijkgericht onderzoek is toegenomen, stellen Mariska van der Giessen (NHL Stenden) en Inez Meurs (Regieorgaan SIA). Niettemin moet er nog veel gebeuren, van cursussen ‘onderzoek’ voor docenten tot de verdere professionalisering van onderzoekers en een groei van de geldstromen. Flexibiliteit heeft het praktijkgericht onderzoek al; er is vooral nood aan continuïteit.
Om artikelen van ScienceGuide te lezen dient u ingelogd te zijn. Log hier in voor toegang tot artikelen.
Geen medewerker of student van een hoger-onderwijsinstelling? Klik hier om een zakelijk abonnement op maat af te sluiten.
Geen medewerker of student van een hoger-onderwijsinstelling? Klik hier om een zakelijk abonnement op maat af te sluiten.
Meest Gelezen
‘Het hbo als pamperparadijs’
Universiteiten willen vrijstelling van Wet open overheid (Woo)
Mbo-stapelaars op universiteit willen waardering, geen stigmatiserende betutteling
Radboud Universiteit roept de politiek op om te stoppen met bezuinigen
‘Academische vrijheid is geen vrijbrief voor wangedrag tegen promovendi’
