Eerstegeneratiestudent wil ook rolmodel worden
Nieuws | de redactie
14 februari 2023 | Voor de eerstegeneratiestudent is de universiteit een manier om een voorbeeldfunctie te bekleden voor de eigen omgeving. Dit concluderen Belgische onderzoekers uit enquêtes onder 2.338 eerstejaarsstudenten aan de Vrije Universiteit Brussel. De wens een rolmodel te worden speelt in de studiekeuze van eerstegeneratiestudenten evenzeer mee als het beroepsperspectief van een opleiding.
Om artikelen van ScienceGuide te lezen dient u ingelogd te zijn. Log hier in voor toegang tot artikelen.
Geen medewerker of student van een hoger-onderwijsinstelling? Klik hier om een zakelijk abonnement op maat af te sluiten.
Geen medewerker of student van een hoger-onderwijsinstelling? Klik hier om een zakelijk abonnement op maat af te sluiten.
Meest Gelezen
‘Het hbo als pamperparadijs’
Universiteiten willen vrijstelling van Wet open overheid (Woo)
Mbo-stapelaars op universiteit willen waardering, geen stigmatiserende betutteling
Radboud Universiteit roept de politiek op om te stoppen met bezuinigen
‘Academische vrijheid is geen vrijbrief voor wangedrag tegen promovendi’
