Buitenlandse studenten krijgen makkelijker basisbeurs, OCW vreest budgettaire gevolgen
Nieuws | de redactie
22 augustus 2023 | Het wordt voor buitenlandse studenten eenvoudiger om in aanmerking te komen voor een basisbeurs. De Tweede Kamer wilde dit juist moeilijker maken. Moesten buitenlandse studenten eerst 56 uur per maand werken om een basisbeurs te kunnen krijgen, nu dat teruggebracht naar 32 uur per maand. Dit heeft substantiële budgettaire consequenties, zegt OCW.

Demissionair minister Dijkgraaf schrijft aan de Kamer dat hij besloten heeft om de urennorm naar ben
Om artikelen van ScienceGuide te lezen dient u ingelogd te zijn. Log hier in voor toegang tot artikelen.
Geen medewerker of student van een hoger-onderwijsinstelling? Klik hier om een zakelijk abonnement op maat af te sluiten.
Geen medewerker of student van een hoger-onderwijsinstelling? Klik hier om een zakelijk abonnement op maat af te sluiten.
Meest Gelezen
‘Professional Doctorate in hbo heeft scherpere richtlijnen en eisen nodig’
‘Formatief toetsen presentatievaardigheden kan door AI, als docent maar kaders stelt’
Delftse onderzoekers uiten grote zorgen over verbreken banden met fossiele industrie
In Zeeland verzetten kennispartners de bakens rond klimaatadaptie: “Geen tijd te verliezen”
Schaduw-IT groeit in hoger onderwijs door illegale software en onveilige apparaten
