‘Tegengaan fraude door studenten vergt andere strategie dan nu’
Nieuws | de redactie
17 april 2024 | Huidige strategieën om fraude door studenten te voorkomen werken niet. Als het hoger onderwijs een andere uitkomst wil, moet het dus iets anders gaan doen, zeggen de Australische onderzoekers Cath Ellis en Kane Murdoch. Zij stellen het gebruik van een handhavingspyramide voor, met de zwaarste sanctie als top en zelfregulering als basis. Dat moet zo veel mogelijk studenten richting de bodem van de pyramide kunnen stuwen op een zo vriendelijk mogelijke manier en tegen zo weinig mogelijk kosten.
Om artikelen van ScienceGuide te lezen dient u ingelogd te zijn. Log hier in voor toegang tot artikelen.
Geen medewerker of student van een hoger-onderwijsinstelling? Klik hier om een zakelijk abonnement op maat af te sluiten.
Geen medewerker of student van een hoger-onderwijsinstelling? Klik hier om een zakelijk abonnement op maat af te sluiten.
Meest Gelezen
Hbo-bestuurders krijgen 6,3 procent loonsverhoging, hbo-medewerkers 5 procent
D66 en CDA willen gericht internationale studenten aantrekken en investeren in kennis
WRR: Demografische transitie bedreigt instroom internationale studenten
Arbeidsmarktkansen voor hbo-alumni zien er somber uit, gaat de politiek ingrijpen?
‘Academische vrijheid in Nederland onder druk van zowel links als rechts’
