Minister maakt uitzonderingsgronden voor Engelstalige opleidingen bekend
Nieuws | de redactie
28 mei 2024 | Het taalbeleid van een instelling, regionale omstandigheden, de uniciteit of internationale positionering van een opleiding, en het gehele aanbod van verwante opleidingen in Nederland. Naar die criteria kijkt de CDHO bij het beslissen of een opleiding anderstalig mag zijn, schrijft de minister. Hij stuurt aan op samenwerking tussen instellingen en zegt dat rekening zal worden gehouden met niet-Nederlandstalig personeel.
De toets anderstalig onderwijs is onderdeel van de Wet Internationalisering in Balans (WIB) die mini
Om artikelen van ScienceGuide te lezen dient u ingelogd te zijn. Log hier in voor toegang tot artikelen.
Geen medewerker of student van een hoger-onderwijsinstelling? Klik hier om een zakelijk abonnement op maat af te sluiten.
Geen medewerker of student van een hoger-onderwijsinstelling? Klik hier om een zakelijk abonnement op maat af te sluiten.
Meest Gelezen
UU-rector verdedigt podium voor Baudet: “Onze plicht om ons dit op de hals te halen”
Hbo-master internationaliseert, hbo-bachelor mbo’iseert
Universiteit Maastricht wacht niet op WIB en UNL en komt met aangescherpt taalbeleid
Instroom wo sterker gedaald dan OCW voorspelde
“We moeten ons radicaal verzetten tegen de systematische aanval op wetenschap”
