Tweede Kamer wil veroordeelde activisten op universiteiten het land uitzetten
Nieuws | de redactie
18 juni 2024 | In de Tweede Kamer loopt de spanning over de veiligheid van Joodse studenten en de samenwerking met Israëlische instellingen hoog op. In moties wordt gevraagd om drastische maatregelen die sterk ingrijpen op de institutionele autonomie van hoger-onderwijsinstellingen, waaronder het uitzetten van studenten. Daarnaast wil de VVD ontslag van docenten die de veiligheid van Joodse studenten niet kunnen garanderen.
Om artikelen van ScienceGuide te lezen dient u ingelogd te zijn. Log hier in voor toegang tot artikelen.
Geen medewerker of student van een hoger-onderwijsinstelling? Klik hier om een zakelijk abonnement op maat af te sluiten.
Geen medewerker of student van een hoger-onderwijsinstelling? Klik hier om een zakelijk abonnement op maat af te sluiten.
Meest Gelezen
'In verdeelde samenleving is concept van universiteit steeds lastiger uit te leggen'
'Rapport-Wennink is een routekaart zonder weg’
Gerichte ondersteuning in eerste studiefase kan kansenongelijkheid universiteiten verkleinen
‘Gamificatie en het verlies van ethiek’
Open Science beleid NWO zet bepaalde alfa- en gamma’s op achterstand
