Voltooien proefschrift kost promovendi gemiddeld zestig maanden
Nieuws | de redactie
5 november 2024 | Gemiddeld hebben promovendi zestig maanden nodig voor de afronding van een proefschrift, blijkt uit nog te verschijnen onderzoek van Promovendi Netwerk Nederland (PNN). Vertraging in een promotietraject heeft zelden met een gebrek aan kennis te maken, maar eerder met steeds terugkerende organisatorische hobbels, vertelde Arjenne Louter bij de presentatie van haar boek ‘Travelguide to your PhD’. De voorlopige resultaten van het PNN-onderzoek bevestigen dit.
Om artikelen van ScienceGuide te lezen dient u ingelogd te zijn. Log hier in voor toegang tot artikelen.
Geen medewerker of student van een hoger-onderwijsinstelling? Klik hier om een zakelijk abonnement op maat af te sluiten.
Geen medewerker of student van een hoger-onderwijsinstelling? Klik hier om een zakelijk abonnement op maat af te sluiten.
Meest Gelezen
Hbo-bestuurders krijgen 6,3 procent loonsverhoging, hbo-medewerkers 5 procent
D66 en CDA willen gericht internationale studenten aantrekken en investeren in kennis
WRR: Demografische transitie bedreigt instroom internationale studenten
Arbeidsmarktkansen voor hbo-alumni zien er somber uit, gaat de politiek ingrijpen?
PTvT-voorzitter Beatrice Boots overleden
