De Radboud Universiteit had in Tilburg kunnen staan
Nieuws | de redactie
10 december 2024 | Een strijd tussen steden, onzekere beloften, achterkamerpolitiek, sluwe geestelijken, een autoritaire baron en steeds weer die bisschoppen. De katholieke jaren ‘20 van de vorige eeuw, waarin zowel de Radboud Universiteit als de R.K. Handelshogeschool werden gesticht, laten zich lezen als een roman. Dat bleek tijdens een lezing van Joep van Gennip (TiU), die samen met hoogleraar Karim Schelkens de beginjaren van de Tilburgse universiteit in kaart bracht.
Om artikelen van ScienceGuide te lezen dient u ingelogd te zijn. Log hier in voor toegang tot artikelen.
Geen medewerker of student van een hoger-onderwijsinstelling? Klik hier om een zakelijk abonnement op maat af te sluiten.
Geen medewerker of student van een hoger-onderwijsinstelling? Klik hier om een zakelijk abonnement op maat af te sluiten.
Meest Gelezen
‘Het hbo als pamperparadijs’
Universiteiten willen vrijstelling van Wet open overheid (Woo)
Mbo-stapelaars op universiteit willen waardering, geen stigmatiserende betutteling
Radboud Universiteit roept de politiek op om te stoppen met bezuinigen
‘Academische vrijheid is geen vrijbrief voor wangedrag tegen promovendi’
