‘We staan pas aan het begin van nog meer bezuinigingen’
Nieuws | de redactie
19 december 2024 | De oppositie spreekt van chaos, maar minister van Financiën Eelco Heinen is tevreden over het verloop van de onderhandelingen over de OCW-begroting. Ook nu die gewijzigd moet worden, ligt de bal bij de Kamer, stelde de minister, die zichzelf vooral als controleur van tabellen ziet. Hij voorspelde nog verdere bezuinigingen op de overheidsuitgaven.

Het debat in de Tweede Kamer over de najaarsnota bood zowel staatsrechtgeleerden als bezorgde verple
Om artikelen van ScienceGuide te lezen dient u ingelogd te zijn. Log hier in voor toegang tot artikelen.
Geen medewerker of student van een hoger-onderwijsinstelling? Klik hier om een zakelijk abonnement op maat af te sluiten.
Geen medewerker of student van een hoger-onderwijsinstelling? Klik hier om een zakelijk abonnement op maat af te sluiten.
Meest Gelezen
‘Zelfregie is noodzaak, anders vullen politici en de Onderwijsinspectie dat gat’
Linkse coalitie komt met plan om 1,6 miljard aan onderwijsbezuinigingen terug te draaien
‘Het zelfregie-bod is gebaseerd op politieke druk, niet op visie’
Aanleren verpleegkundige vaardigheden gebaat bij complexere oefenomgeving
Lectoraten moeten steeds vaker achter het geld aanlopen, waarschuwen lectoren
