“De bezuinigingen zijn historisch, maar deze stakingen ook”
Nieuws | de redactie
11 maart 2025 | Duizenden Utrechtse studenten, docenten en onderzoekers verzamelden zich op het Domplein om te protesteren tegen de bezuinigingen op hoger onderwijs en wetenschap. Sprekers hekelden de onredelijkheid van die bezuinigingen en riepen op tot brede solidariteit. “Hogescholen, we mogen universiteiten niet alle klappen laten opvangen, want als wij volgend jaar aan de beurt zijn, wie staat er dan nog naast ons?”
Om artikelen van ScienceGuide te lezen dient u ingelogd te zijn. Log hier in voor toegang tot artikelen.
Geen medewerker of student van een hoger-onderwijsinstelling? Klik hier om een zakelijk abonnement op maat af te sluiten.
Geen medewerker of student van een hoger-onderwijsinstelling? Klik hier om een zakelijk abonnement op maat af te sluiten.
Meest Gelezen
Rianne Letschert moet formatie lostrekken en brengt zelf stevige kennisagenda mee
Kennis over studiesucces wordt nauwelijks gebruikt
Universiteitsbestuurders, Defensie en D66 moeten het ontgelden op de Dam
‘Techno-optimisme maakt meer kapot dan je lief is’
Studenten op kamers hebben meer mentale steun nodig van onderwijsinstelling
