Lectoraat onderzoekt ‘krachtwijken’
Nieuws | de redactie
20 december 2007 | Het lectoraat Vastgoed van de Hanzehogeschool Groningen gaat in opdracht van de gemeente Groningen de economische ontwikkelmogelijkheden in de ‘krachtwijken van minister Vogelaar' onderzoeken. In deze stad zijn dat de Hoogte en de Korrewegwijk. Studenten van de opleiding Vastgoed & Makelaardij voeren onder begeleiding van lector Frank van Genne het onderzoek uit. In augustus 2007 is er in deze wijken vooronderzoek gedaan onder een tiental ondernemers. Dat heeft opgeleverd dat bedrijven over het algemeen niet ontevreden zijn over hun vestiging in deze wijken, maar dat ze de representativiteit niet optimaal vinden. Dat leidt soms tot onnodig vertrek van bedrijven uit deze wijken.
In de opleiding Vastgoed & Makelaardij van de Hanzehogeschool Groningen staan actualiteit en pra
Om artikelen van ScienceGuide te lezen dient u ingelogd te zijn. Log hier in voor toegang tot artikelen.
Geen medewerker of student van een hoger-onderwijsinstelling? Klik hier om een zakelijk abonnement op maat af te sluiten.
Geen medewerker of student van een hoger-onderwijsinstelling? Klik hier om een zakelijk abonnement op maat af te sluiten.
Meest Gelezen
‘Professional Doctorate in hbo heeft scherpere richtlijnen en eisen nodig’
‘Formatief toetsen presentatievaardigheden kan door AI, als docent maar kaders stelt’
Delftse onderzoekers uiten grote zorgen over verbreken banden met fossiele industrie
In Zeeland verzetten kennispartners de bakens rond klimaatadaptie: “Geen tijd te verliezen”
Schaduw-IT groeit in hoger onderwijs door illegale software en onveilige apparaten
