ScienceGuide staat voor verdieping. Dit is het platform waar de actualiteit en achtergrond elkaar ontmoeten op een inhoudelijke en doordachte wijze. Onder het uitklapteken vind je dus een toelichting, geheugensteun of voetnoot die de redactie of de auteur toevoegt. Dit doen wij om ervoor te zorgen dat wij in onze artikelen grondig en gedetailleerd in kunnen gaan op belangrijke details, zonder de lezer kwijt te raken.
Borging steeds meer Europees
Nieuws | de redactie
26 februari 2008 | Het Europees HO krijgt een eigen register van betrouwbare organisaties op het terrein van kwaliteitszorg. EQAR –de nieuwe acroniem uit Brussel- “aims to provide clear and objective information about trustworthy quality assurance agencies that are working in Europe.
It also seeks to help improve the quality of European higher education and to promote greater studen
Om artikelen van ScienceGuide te lezen dient u ingelogd te zijn. Log hier in voor toegang tot artikelen.
Geen medewerker of student van een hoger-onderwijsinstelling? Klik hier om een zakelijk abonnement op maat af te sluiten.