Nieuwe master in ‘conflict en veiligheid’
Nieuws | de redactie
1 april 2008 | De UU begint een masteropleiding waarin terrorismebestrijding, oorlogsrecht en wapenbeheersingsrecht centraal staan: Conflict en Veiligheid (Conflicts, Secrurity and Law). De opleiding omvat het internationale publiekrecht op dit gebied en daarin zal uitgebreid aandacht besteed worden aan rechtssystemen op het gebied van collectieve veiligheid, vredeshandhaving, humanitair recht, terrorismebestrijding, wapenbeheersing en internationaal strafrecht.
Op internationaal niveau ontstaat steeds meer vraag naar juristen die gespecialiseerd zijn in het op
Om artikelen van ScienceGuide te lezen dient u ingelogd te zijn. Log hier in voor toegang tot artikelen.
Geen medewerker of student van een hoger-onderwijsinstelling? Klik hier om een zakelijk abonnement op maat af te sluiten.
Geen medewerker of student van een hoger-onderwijsinstelling? Klik hier om een zakelijk abonnement op maat af te sluiten.
Meest Gelezen
‘Professional Doctorate in hbo heeft scherpere richtlijnen en eisen nodig’
‘Formatief toetsen presentatievaardigheden kan door AI, als docent maar kaders stelt’
In Zeeland verzetten kennispartners de bakens rond klimaatadaptie: “Geen tijd te verliezen”
Delftse onderzoekers uiten grote zorgen over verbreken banden met fossiele industrie
Schaduw-IT groeit in hoger onderwijs door illegale software en onveilige apparaten
