Pas toe wat werkt
Nieuws | de redactie
27 juni 2014 | Medezeggenschap is mooi, maar HBO-toppers blijven zenuwachtig als dat echt ergens over zou gaan en studenten mee denken. Het #HBOdiscours bleek onthullender dan wellicht bedoeld. “Ik heb nog nooit van één probleem gehoord bij een hogeschool waar de medezeggenschap en de studenten instemmingsrecht hebben,” zei Thom de Graaf.

Voorzitter De Graaf van de Vereniging Hogescholen opende zijn discours in Den Haag met wijze woorden
Om artikelen van ScienceGuide te lezen dient u ingelogd te zijn. Log hier in voor toegang tot artikelen.
Geen medewerker of student van een hoger-onderwijsinstelling? Klik hier om een zakelijk abonnement op maat af te sluiten.
Geen medewerker of student van een hoger-onderwijsinstelling? Klik hier om een zakelijk abonnement op maat af te sluiten.
Meest Gelezen
“PVV met hun rancune is weg, waarom blijven bezuinigingen op onderwijs dan staan?”
‘Universiteiten maken zelf van het Engels iets elitairs’
Terwijl wetenschappelijk publicatielandschap wereldwijd verandert, kiest Nederland status quo
‘De Oudheidkunde vernieuwt zich’
“Niet uitspreken voor academische vrijheid maakt medeplichtig aan aanvallen erop”
