Groningen wil af van ontgroening
Nieuws | de redactie
29 september 2016 | De Rijksuniversiteit Groningen, de gemeente Groningen en de Hanzehogeschool willen dat de ontgroeningen bij studentenverenigingen stoppen. Ze komen tot deze conclusie naar aanleiding van de recente incidenten bij Vindicat. RuG-studenten willen de ontgroening wel behouden.
De drie partijen vinden de recente gebeurtenissen volstrekt onacceptabel en keuren dit gedrag absolu
Om artikelen van ScienceGuide te lezen dient u ingelogd te zijn. Log hier in voor toegang tot artikelen.
Geen medewerker of student van een hoger-onderwijsinstelling? Klik hier om een zakelijk abonnement op maat af te sluiten.
Geen medewerker of student van een hoger-onderwijsinstelling? Klik hier om een zakelijk abonnement op maat af te sluiten.
Meest Gelezen
UU-rector verdedigt podium voor Baudet: “Onze plicht om ons dit op de hals te halen”
Hbo-master internationaliseert, hbo-bachelor mbo’iseert
Universiteit Maastricht wacht niet op WIB en UNL en komt met aangescherpt taalbeleid
Instroom wo sterker gedaald dan OCW voorspelde
“We moeten ons radicaal verzetten tegen de systematische aanval op wetenschap”
