ScienceGuide staat voor verdieping. Dit is het platform waar de actualiteit en achtergrond elkaar ontmoeten op een inhoudelijke en doordachte wijze. Onder het uitklapteken vind je dus een toelichting, geheugensteun of voetnoot die de redactie of de auteur toevoegt. Dit doen wij om ervoor te zorgen dat wij in onze artikelen grondig en gedetailleerd in kunnen gaan op belangrijke details, zonder de lezer kwijt te raken.
Internationalisering op volle kracht vooruit
Verslag | de redactie
12 oktober 2017 | Tijdens het laatste Kamerdebat van ministers Bussemaker en Plasterk, over huisvesting van internationale studenten, bleek dat de ministeries niet van een ingezette koers afwijken: “We blijven internationaliseren, en ontkennen niet dat er problemen zijn”, aldus Bussemaker.
foto: Martijn van Exel
In de afgelopen 10 jaar is het aandeel van internationale studenten toegenomen van zes procent naar
Om artikelen van ScienceGuide te lezen dient u ingelogd te zijn. Log hier in voor toegang tot artikelen.
Geen medewerker of student van een hoger-onderwijsinstelling? Klik hier om een zakelijk abonnement op maat af te sluiten.