ScienceGuide staat voor verdieping. Dit is het platform waar de actualiteit en achtergrond elkaar ontmoeten op een inhoudelijke en doordachte wijze. Onder het uitklapteken vind je dus een toelichting, geheugensteun of voetnoot die de redactie of de auteur toevoegt. Dit doen wij om ervoor te zorgen dat wij in onze artikelen grondig en gedetailleerd in kunnen gaan op belangrijke details, zonder de lezer kwijt te raken.
Waarom het Europees HO mislukt
Nieuws | de redactie
25 april 2007 | Het hoger onderwijs in Europa voldoet niet aan de verwachtingen die politiek en in de top van het bedrijfsleven leven. Daat stelt men vast dat het Europese hoger onderwijs onvoldoende te bieden heeft voor de ontwikkeling van de talent. Het HO groeide "after the Second World War from a boutique shop to an outlet twenty times bigger – but is still essentially organised as an underfinanced boutique shop where a wellfinanced intellectual supermarket was needed." Dit zegt oud- minister Jo Ritzen in een essay op ScienceGuide.
“European Higher Education (EHE) fails to live up to the expectations of business and political ci
Alleen de koppen lezen, maar de informatie missen? Voor € 450, - per jaar krijgt u onbeperkt toegang tot het platform en ontvangt u iedere week een nieuwsbrief!
Het is mogelijk dat de organisatie waaraan u bent verbonden, een collectief abonnement heeft.
Hier kunt u zien of uw werkgever al een collectief abonnement heeft. In dat geval kunt u zich kosteloos registeren.