ScienceGuide staat voor verdieping. Dit is het platform waar de actualiteit en achtergrond elkaar ontmoeten op een inhoudelijke en doordachte wijze. Onder het uitklapteken vind je dus een toelichting, geheugensteun of voetnoot die de redactie of de auteur toevoegt. Dit doen wij om ervoor te zorgen dat wij in onze artikelen grondig en gedetailleerd in kunnen gaan op belangrijke details, zonder de lezer kwijt te raken.
Sirius legt lat hoog
Nieuws | de redactie
15 juli 2008 | Een hogeschool of universiteit krijgt het stimuleren van excellentie niet cadeau. Van de 37 aanvragen voor het Sirius programma zijn er slechts 5 gerangschikt als ‘zeer veelbelovende aanvraag’. Van de € 40 miljoen zou daarmee de helft worden toegekend.
Vier universiteiten en één hogeschool zien hun aanvragen (deels) beloond met een gunstig advies te
Om artikelen van ScienceGuide te lezen dient u ingelogd te zijn. Log hier in voor toegang tot artikelen.
Geen medewerker of student van een hoger-onderwijsinstelling? Klik hier om een zakelijk abonnement op maat af te sluiten.