ScienceGuide staat voor verdieping. Dit is het platform waar de actualiteit en achtergrond elkaar ontmoeten op een inhoudelijke en doordachte wijze. Onder het uitklapteken vind je dus een toelichting, geheugensteun of voetnoot die de redactie of de auteur toevoegt. Dit doen wij om ervoor te zorgen dat wij in onze artikelen grondig en gedetailleerd in kunnen gaan op belangrijke details, zonder de lezer kwijt te raken.
Waarom Google niet alles vinden kan
Nieuws | de redactie
22 januari 2009 | "Google vindt echt niet alles." Prof. dr. ir. Jan Scholtes gaat in zijn UM-oratie het ontstaan en de toekomst van text mining uitdiepen.
Text mining richt zich op het ontwikkelen van diverse geavanceerde wiskundige, statistische en taalk
Om artikelen van ScienceGuide te lezen dient u ingelogd te zijn. Log hier in voor toegang tot artikelen.
Geen medewerker of student van een hoger-onderwijsinstelling? Klik hier om een zakelijk abonnement op maat af te sluiten.