ScienceGuide staat voor verdieping. Dit is het platform waar de actualiteit en achtergrond elkaar ontmoeten op een inhoudelijke en doordachte wijze. Onder het uitklapteken vind je dus een toelichting, geheugensteun of voetnoot die de redactie of de auteur toevoegt. Dit doen wij om ervoor te zorgen dat wij in onze artikelen grondig en gedetailleerd in kunnen gaan op belangrijke details, zonder de lezer kwijt te raken.
Bèta-docent moet meer dan kneepjes kennen (2)
Nieuws | de redactie
10 februari 2009 | De nieuwe Delftse professor Marc de Vries wil dat de professionalisering van de bètadidactiek veel meer aandacht en kwaliteit krijgt. ‘Sommige bètadocenten vinden dat je slechts een paar kneepjes hoeft te leren en verder alleen je wetenschappelijke discipline moet beheersen.
Anderen vinden juist dat je voor docent in de wieg bent gelegd of niet, en dat een lerarenoplei
Om artikelen van ScienceGuide te lezen dient u ingelogd te zijn. Log hier in voor toegang tot artikelen.
Geen medewerker of student van een hoger-onderwijsinstelling? Klik hier om een zakelijk abonnement op maat af te sluiten.