Raad van State betwijfelt de effectiviteit van kwaliteitsafspraken
Nieuws | door Frans van Heest
1 mei 2019 | De Raad van State betwijfelt of OCW wel voldoende sturingsmogelijkheden heeft met de nieuwe kwaliteitsafspraken. De kwaliteitsbekostiging wordt namelijk grotendeels toegekend op basis van voorgenomen plannen in plaats van geleverde kwaliteit.

Onlangs heeft de minister een uitvoeringsbesluit kwaliteitsbekostiging naar de Kamer gestuurd. Daari
Om artikelen van ScienceGuide te lezen dient u ingelogd te zijn. Log hier in voor toegang tot artikelen.
Geen medewerker of student van een hoger-onderwijsinstelling? Klik hier om een zakelijk abonnement op maat af te sluiten.
Geen medewerker of student van een hoger-onderwijsinstelling? Klik hier om een zakelijk abonnement op maat af te sluiten.
Meest Gelezen
‘Professional Doctorate in hbo heeft scherpere richtlijnen en eisen nodig’
‘Formatief toetsen presentatievaardigheden kan door AI, als docent maar kaders stelt’
Delftse onderzoekers uiten grote zorgen over verbreken banden met fossiele industrie
In Zeeland verzetten kennispartners de bakens rond klimaatadaptie: “Geen tijd te verliezen”
Schaduw-IT groeit in hoger onderwijs door illegale software en onveilige apparaten
